Введення даних

1 = 1
Підкріплений найкращими:

Що про нас кажуть клієнти

500+ відгуків від наших клієнтів, переконайтеся самі, що ми найкращі

Операції з криптовалютою на обмінній платформі «Свапен»: вигідно та комфортно

У вас є вільна криптовалюта, яку хочете перевести у гривню, євро чи американський долар? Вам не потрібно для цього шукати на просторах Інтернету обмінник, діяльність якого може бути сумнівною. На відміну від нього, репутація нашої платформи підтверджена сотнями відгуків від українських користувачів. Приєднуйтесь до них і ви – ми допоможемо реалізувати ваші плани швидко та безпечно!

Трохи про нас

Криптовалюта у вашому електронному гаманці з нашою підтримкою перетвориться на реальні гроші за кілька кліків. В активі платформи Swapen: 

 • 5 років ефективної роботи на ринку крипто;
 • 50000 успішних обмінних операцій;
 • 7000 позитивних відгуків.

Співпрацюємо з надійними обмінниками crypto, серед яких – lnqub та Wellcrypto, а також з банківськими установами. Онлайн-обмін криптовалют здійснюється за суворого дотримання правил, в яких викладено:

 1. Загальні положення.
 2. Опис послуг, що надаються.
 3. Предмет угоди.
 4. Права та обов'язки сторін.
 5. Регламент обміну криптами.
 6. Гарантії та відповідальність сторін.
 7. Форс-мажорні обставини.
 8. Політика AML (протидія відмиванню грошей).

На останньому пункті зупинимося окремо, бо в ньому викладено головну особливість, яка відрізняє нас від низки інших криптообмінників України. Команда Swapen піклується про безпеку клієнтів і дотримується українських законів у галузі проведення фінансових операцій. Поряд з AML наш crypto-обмінник дотримується політики KYC. У розшифровці та перекладі з англійської мови дана абревіатура означає «знай свого клієнта». Дотримання такої політики запобігає використанню платформи для фінансування тероризму, відмивання грошей та інших незаконних грошових операцій. У нашому онлайн-обміннику криптовалюти регулярно проводиться моніторинг операцій з метою забезпечення безпеки та відповідності нормам фінансового законодавства. Виконуємо перевірку особи, при необхідності запитуємо у користувача відповідну інформацію.

Дбаємо про збереження особистих даних клієнтів та їх коштів. У нас передбачена двофакторна автентифікація та періодичне оновлення програмного забезпечення. Онлайн обмін криптовалюти повинен здійснюватися через надійні гаманці – це одна з наших головних рекомендацій громадянам!

Принцип взаємодії з клієнтами

Обмінник криптовалюти онлайн працює за зрозумілим, інтуїтивним принципом. Наша платформа здійснює виплати на всі українські банківські картки. Приймаємо індивідуальні запити від клієнтів – з нами можна зв'язатися безпосередньо в онлайн-чаті, який працює на нашому сайті. Щоб зробити операцію, вам достатньо у спеціальному меню знайти потрібну крипту:

 • USDT;
 • BNB
 • ETH. 

Після цього у відповідному полі потрібно вибрати валюту, яку хочете купити. Це може бути не лише гривня, а й євро чи долар США. Далі слідувати інструкції.

У нас можна купити USDT та іншу криптовалюту. Інформація про курс та доступний резерв відображається на сайті. Там є відомості про найбільш вигідні пропозиції на ринку. 

Для відстеження угод, історії операцій, кількості бонусів краще зареєструвати особистий кабінет. Якщо під час обміну виникають проблеми (наприклад, ви не отримали гроші або ввели неправильні дані транзакції), їх допоможе вирішити служба підтримки.